Гарантійні умови


Викройка шкіри
Доброго дня, друзі!  

Для нас завжди була важливою якість наших виробів.
Bід початку існування бренду IMAGINE ми надаємо 1 рік гарантії на усі аксесуари, клатчі та гаманці.
Отже, ми трішки формалізували правила гарантійного обслуговування та створили гарантійні сертифікати котрі будуть видаватись кожному клієнту, що придбав наш виріб. В найближчий час ми забезпечимо усі шоуруми та інших рітейл партнерів такими сертифікатами.
Важливо! - клієнти що купляли наші товари до моменту появи гарантійних талонів будуть мати повне право отримати гарантійне обслуговування, заміну чи компенсацію звернувшись з таким запитом на нашу пошту imgn.ukraine@gmail.com.

Гарантійні умови

НА ЩО ПОШИРЮЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ
Ми дбаємо про якість всіх наших виробів і проводимо гарантійну заміну фурнітури або усьог виробу протягом 1го року. Якщо з яких-небудь причин протягом гарантійного терміну стали несправними замки, заклепки, бігунки та інша фурнітура, ми замінимо її без коливань за наш рахунок.
Гарантія поширюється на:
  1. Шви та цілісність виробу
  2. Металева фурнітура
НА ЩО НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ
Як хороше вино структура і малюнок натуральної шкіри ваших ексклюзивних аксесуарів буде змінюватися і ставати багатшим з кожним роком, даючи кожному продукту унікальність з плином часу.Це перевага володіння шкіряним виробом високої якості і, отже, не є підставою для гарантійної заміни або ремонту. Крім того, наша гарантія не поширюється на природний знос тканини, шкіри або пасків. Ми використовуємо одні з кращих матеріалів, тому вони витримають все, крім суворого щоденного використання протягом тривалого часу. На жаль навіть найкращі тканини і шкіра не служать вічно.
Гарантія не поширюється на:
  1. Механічні ушкодження
  2. Природнє зношення та зміну кольору шкіри.

Повідомити про проблему з виробом

Для того, щоб повідомити про проблему з виробом IMGN і залишити заявку на гарантійний ремонт або заміну напишіть нам на пошту imgn.ukraine@gmail.com, ми постараємося відповісти протягом 24 годин.

Як виглядає гарантійний сертифікат?

Гарантійний сертифікат